Hotel Restorant Kumanova kerkon te zgjeroje staf Lezhe

Oferta Pune 08/04/2021 09:40 Post ID: 28691


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e,banakiere,sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Lezhe - Shengjin
Adresa Shengjin, Albania - Harta
Lexime 269

 Hotel Restorant Kumanova kerkon te punesoje :

- kamarier/e,

- banakiere

- sanitare

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

  - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen

 ✔️ Kushte te mira pune.(ofrojme fjetje dhe ushqim)

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Shengjin.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 16/04/2021 13:36

Njoftimi ID: 28691