Gelateria - Yogurteria La Dolce Vita kerkon te punesoje kamariere pasticerie. Tirana

Oferta Pune 25/01/2021 14:34 Post ID: 25346


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere pasticerie
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Pazari i Ri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 71

 Gelateria - Yogurteria La Dolce Vita ne qender te Tiranes kerkon te punesoje kamariere pasticerie.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune ne sektor ( mbi dy vite).

   - Te njohin gjuhen italiane.

   - Te ofrojne sherbim cilesor dhe profesional per klientet

   - Te jene pozitive,korrekte dhe te komunikueshem.

   - Te kene aftesi shume te mira komunikuese.

   - Te kene deshire per te permbushur ne menyre efektive objektivat e percaktuara.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa :Pazari i Ri.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne adresen e emailit [email protected]

 http://www.ladolcevita.al 

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 25/04/2021 11:30

Njoftimi ID: 25346