Zgara Arli kerkon te punesoje zgarist Tirana

Oferta Pune 07/04/2021 19:53 Post ID: 24555


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Zgarist
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania - Harta
Lexime 382

Zgara Arli kerkon te punesoje:

- Zgarist

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin .

   - Te jene pozitive dhe te perkushtuar ne pune.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga Mikel Maruli ,Astir, pas bar Oslos.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 29/04/2021 12:48

Njoftimi ID: 24555