🔈 Union Lounge kerkon te punesoje barist Tirana

Oferta Pune 04/01/2021 20:52 Post ID: 22555


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Barist
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania - Harta
Lexime 625

🔈 Union Lounge kerkon te punesoje barist 

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kete paraqitjen e duhur

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitiv dhe te qeshur.

   - Te jene te shkathet ne marredhenie me publikun.

    -Te jete i afte te drejtoj punen ne banak

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga Mikel Maruli.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit 

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 04/01/2021 12:10

Njoftimi ID: 22555