Trade Consulting call center kerkon 25 Operatore Italishte Part-Time 🇮🇹 Tirane

Oferta Pune 01/11/2020 22:15 Post ID: 19399


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Operator Italishte
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1438

📣Kompania Trade Consulting call center kerkon operator te gjuhes Italiane per fushaten apuntamenti  

👉Kriteret:

〽️  Te kete eksperience te meparshme ne kete fushate.

🗂 Aftesi te mira komunikiese ne gjuhen Italiane.

🇮🇹  Niveli i gjuhes ne komunikim minimum B2.

👥 Aftesi te mira komunikuese dhe i/e afte qe te punoj ne grup.

⏰ Disponibilitet per te punuar part - time, orari  09.30 me 13.00 ose 14 me 18.

🗣 Energji dhe vullnet per te fituar sa me shume te ardhura mujore.

👉Ofrohet:

▪️ Kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.

✨Ambient pune komod dhe staf motivues.

👤Mundesi rritje ne karriere.


📍Adresa: Rruga 5 Maj,Tirane

Afati i fundit i aplikimit: 10/11/2020 15:43

Njoftimi ID: 19399