๐Ÿ”ˆ Kerkohen agjente shitjesh . Tirana

Oferta Pune 08/11/2020 17:22 Post ID: 19315

50,000 Leke

  • ๐Ÿ”ˆ Kerkohen agjente shitjesh .


Pagesa 50,000 Leke
Pozicioni Agjent shitjesh
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Rruga 3 Deshmoret, Kashar, Albania - Harta
Lexime 3122

๐Ÿ”ˆJe gati te punosh ne nje vend motivues?

Kompania gjermane me standarte europiane ju ofron nje mundesi per te mos u humbur si agjent shitjesh .

๐Ÿ’ตPage bazeย  50,000 leke + %.

Mosha 20 -35 vjec.

ย ๐Ÿ”บKusht i domosdoshem : Makine personale.

๐Ÿ‘‰Nese ke ambicie per me shume te ardhura dhe rritje profesionale, je i mirepritur!


๐Ÿ“Adresa : Rruga 3 Deshmoret,perballe KMY.

๐Ÿ“ฒPer me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.Afati i fundit i aplikimit: 08/11/2020 10:29

Njoftimi ID: 19315