Rozafa Sea Food kerkon te punesoje pjatalarese. Tirane

Oferta Pune 18/10/2020 21:35 Post ID: 19312


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Pjatalarese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Qender,Tirane - Harta
Lexime 539

Rozafa Sea Food kerkon te punesoje pjatalarese.

πŸ”Ή Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin .

   - Te jene pozitive dhe korrekte.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne

⚫Ofrohen : 

 βœ”️ Kushte te mira pune.

  πŸ’΅ Pagese e kenaqshme .


πŸ“Adresa : Qender,Tirane.

πŸ“²Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 08/10/2020 10:05

Njoftimi ID: 19312