📣Cotta Lounge Bar Kerkon te zgjeroje staf (Vajza) Tirane

Oferta Pune 16/10/2020 19:49 Post ID: 19271


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarjere/banakjere/PR
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 574

📌"CottaLoungeBar" kerkon te punesoj:

◽Kamarjere

◽Banakjere

◽PR (Piare)

📌Kerkohet:

◽Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese

◽Seriozitet ne pune 

◽Eksperienca nuk eshte domosdoshme 

📌Ofrohet:

◽Kushte te mira pune 

◽Pagese  e kenaqshme 

☎️Per cdo informacion mos hezitoni te kontaktoni!

📍Adresa: Rruga Myslym Shyri, Tirane

Njoftimi ID: 19271