🔈Vila 135 kerkon kamariere femer (stazh) Tirane

Oferta Pune 16/10/2020 20:11 Post ID: 19242


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania - Harta
Lexime 582

 🔈Vila 135 kerkon kamariere femer (stazh).

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te kene njohuri ne gjuhen angleze.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme + siguracione


📍Adresa : Rruga  e Barrikadave.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 07/11/2020 11:07

Njoftimi ID: 19242