Omega Solutions Group, kerkon Operatore Te Kualifikuar ne Fushen Financiare(forex)🇫🇷, 🇪🇸, 🇩🇪,🇮🇹 Tirana

Oferta Pune 07/11/2020 09:43 Post ID: 19238


Pagesa 400 Euro
Pozicioni Operatore Financiare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1182

Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane,kerkon operatore te kualifikuar                                ne Fushen Financiare(forex) ne gjuhet:

▪️GJERMANISHT 🇩🇪

▪️ITALISHT 🇮🇹

▪️SPANJISHT 🇪🇸

▪️FRENGJISHT 🇫🇷

👉🏻 Kriteret e Aplikantit:

✔️Eksperienca ne kete fushe eshte e domosdoshme.

💶 Paga baze eshte duke filluar nga 400€ plus bonuset shume te mira.

Kushte komode dhe ambjente mikepritese.

✔️Eshte mundesi e arte e cila te mundeson te kesh te ardhura mujore pa limit nese ke deshiren te punosh.

Ju mirepresim ne ambjentet tona per interviste tek Komuna e Parisit,prane Tirana Bank,ku behet vetem rekrutimi.

📧 E-mail: [email protected]

📍Aktualisht kerkojme operatore per adresat e meposhtme:


1. Tek Juridiku,bllok/Zona e Selvies/ Prokuroria e Pergjithshme/(vetem Italisht)


2.Prane Stacionit te trenit (Italisht,Spanjisht,Gjermanisht)


3.Rruga e Kavajes(Spanjisht,Gjermanisht,Frengjisht)


Ju mirepresim!Afati i fundit i aplikimit: 07/11/2020 09:51

Njoftimi ID: 19238