📣Bar-kafe Bistro Lule Bore kerkon staf Tirane

Oferta Pune 16/10/2020 18:41 Post ID: 19113


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakjere/Kamarjere/Sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Rruga Shyqyri Berxolli, Tirana, Albania - Harta
Lexime 509

🟢"Bar-Kafe Bistro Lule Bore" kerkon te punesoje:

◽Kamarjere 

◽Banakjere

◽Sanitare

👉🏻Kerkohet:

◽Aftesi te mira komunikuese

◽Entuziasem dhe bashkepunim

◽Eksperienca nuk eshte e domosdoshme

👉🏻Ofrohet:

◽Kushte shume te mira pune 

◽Pagese teper e kenaqshme per te treja pozicionet

◽Siguracionet e paguara

◽Turne 8 ore

◽Nje dite ne jave pushim

☎️Per cdo informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

ğŸŽ¯Adresa: Rruga Shyqyri Berxolli, TiraneNjoftimi ID: 19113