👉🏻Puno online nga shtepia dhe fito te ardhura te kenaqshme 💻 Tirane

Oferta Pune 20/10/2020 20:55 Post ID: 18209


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Pune online
Arsimi Bachelor
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 11642

👉🏻Deshironi te punoni nga shtepia dhe te fitoni te ardhura mjaftueshem?

🗣Keni aftesi te mira komunikuese? 

✅Kjo eshte mundesia juaj!

💻Puno online ne ambientin e shtepise tuaj.

💥Kriteret e kandidatit:

🔅Aftesi shume te mira komunikuese.

🔅Te kete aftesi te mira ne shitje.

🔅Aftesi te mira marketuese.

🔅Te kete deshire per te punuar.

🔅Te kete mbaruar arsimin bachelor.

🔅Mosha nga 21 deri ne 40 vjet.

💥Perparesite:

💻Pune komode nga shtepia ose nga ambientet e nje pune tjeter.

💶Fitime te kenaqshme.

✨Pune motivuese.

⏰ Orari: 3 ore ne dite nga e hena ne te shtune, me orar te pershtatshem nga ju.

👉🏻Pagesa: Me % sipas performances suaj.

📲Aplikuesit te dergojne 📂CV ne email: [email protected] te specifikuar ne titull “Oferta pune per Pune online nga shtepia” .Afati i fundit i aplikimit: 21/10/2020 16:52

Njoftimi ID: 18209