📌Fast Food Piceri Mevlani kerkon recepsioniste. Tirane

Oferta Pune 03/11/2020 08:56 Post ID: 17331

26,000 Leke

  • 📌Fast Food Piceri Mevlani kerkon recepsioniste.


Pagesa 26,000 Leke
Pozicioni Recepsioniste
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 888
📌Fast Food Piceri Mevlani kerkon recepsioniste. mevlani.png (Format png) |

Fast Food Piceri Mevlani kerkon recepsioniste per turnin e pasdites.

🔸Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes : 

 - Te jene  pozitive dhe korrekte ne pune.

 - Te jene te sjellshme me stafin.

 - Te jene te perkushtuara ne pune.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme 

Orari : 15 :00 - 23 :00


📍Adresa : Rruga Pjeter Budi.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim 

 

Njoftimi ID: 17331