tovolina mesi

Shitet Kend Per Sallon Per Vetem 15.000 Leke

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet kend per sallon ,ngjyre bezge me permasa : 2.40 x1.70  me hapje. cmimi :150 mije leke te vjetra. ...
02/12/2020 16:25

Kend Me.permasa 320x270

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Shitet per arsye te nderrimit te shtepise ...
01/12/2020 17:49

Kolltuk (kend)

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Nje kend me permasa 270x310 i cili eshte shume i tehatshem. mbeshteteset mbrapa hapen ne menyre qe te krijojne me shume hapesire (mund te perdoret si 2 krevate per 2 persona njekohesisht) ...
01/12/2020 17:46

Shitet Kend 3 Meter Me 1.80cm.

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet kend 3 meter me 1.80cm. cmimi: 200 mije leke. me telefononi per me shume info....
30/11/2020 23:24

Panel Diellor Me Tuba Vakumi.

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Super oferte 450€ vetem per pak ditË. ☀️kursim 100% energjise elektrike ☀️ panel diellor 200 litrosh. ☀️ i pajisur me 20 tuba vakumi (izolim termik perfekt) ☀️ panel kontrolli...
30/11/2020 23:20

Shiten 2 Divan

Tirane | Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC Shiten 2 tresha me hapje dhe vend rrobash. cmimi: 130 mije leke. nr tel; 0683312510...
30/11/2020 14:19

Shitet Tavoline Buke Me Hapje Dhe 4 Karrige

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet tavoline buke me hapje dhe 4 karrige per cmimin e seciles me kontaktoni ne nr e tel. ...
30/11/2020 14:04

Blejme Mobilje Te Perdorura

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Blejme mobilje te perdorura dhomagjumi.dollape .kende.divane.koltuqe.guzhina gatimi.mini bere. tavolina ngrenie.etj ju mirepresin tel :0697112292 ose watsapp ...
30/11/2020 13:01

Shiten 3 Divane Ne Gjendje Shume Te Mire .

Tirane | Zone Periferike Shiten 3 divane ne gjendje shume te mire . shiten divanet . 2 divanet gri me hapje cmimi : 170 mije lek . divani i kuq me hapje cmimi : 100 mije lek . ...
29/11/2020 10:27

Shiten 2 Krevate Treçerek

Tirane | Zone Periferike Shiten 2 krevate treçerek ( jo tek 120 me 190 ) me dysheke cilesi te mire , me hapje me mekanizem , te kompletuar çmimi i blerjes 90.000 leke shiten te dy 50.000 leke per arsye ndryshim arredimi 2 m...
28/11/2020 16:31

Makine Larese

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet makine larese me shtypje te larte mp-hpw. makina esht e re. cmimi 8500 leke te reja ...
28/11/2020 16:21

Bufe Kuzhine

Durres | Qender Kuzhina eshte shume pak e perdorur materiali spanjoll shume i mire , ngjyra e zeze me gri sic e shikoni ne foto ...
27/11/2020 09:01

Super Oferte Kendesh

Tirane | Zone Periferike Super oferte kendesh me cmim te arsyeshem 30,000 me permasat standarte 280x280...
26/11/2020 14:42

Mobilje Ne Oferte

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Oferta me e mir vjen per ju guzhina 2 metra 200 mij lek dhe 4 metra akrilik me te gjitha pajisjet 850 mij lek kemi dhoma gjumi 500 mij lek ngjyfen e zgjidhni si te doni bejme guzhina sipas v...
26/11/2020 13:54

Kende Divane Me Porosi - Tirane

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Kende divanesh te reja cope kamosh dhe sfungjer teper cilesor. permasat standarte 270x270 cmimi 350 mijlek te vjetra.bejme me porosi sipas deshires tuaj, shumllojshmeri ngjyrash instagram: kende_div...
26/11/2020 07:36

Tirane, Blej Blej Mobilje Te Perdorura Si Dhoma Gjumi,kende,divane,guz

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Blej mobilje te perdorura. nr kontakti : 0688857831 ...
25/11/2020 14:24

Bolier Baxi So 180 (i Përdorur)

Durres | Qender Kapaciteti 80 litra; çelik, 230 v ̴50/60 hz. i përdorur....
24/11/2020 13:35

Shitet Seti Me Tre Kolltuqe Dhe Tavoline Mesi

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Shitet seti me tre kolltuqe dhe tavoline me cmim 600 euro. seri perfshin nje kolltuk tek me permasa: 1.15 cm x 80 cm, kolltuk dysh me permasa: 1.82 cm x 80 cm, kolltuk tresh me permasa: 2.50 cm x 80 c...
23/11/2020 20:26

Mobilie Parukerie

Fier | Qender Shes mobiliet e parukeris ...
17/11/2020 12:30

Kondrabufe Ne Shitje

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet kondrabufe ne gjendje shume te mire materiali mdf me lyerje gjatesia 2m e 45cm. cmimi 400 mije i diskutueshem. te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel. ...
16/11/2020 14:04

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim