poltrone masazhi

Shiten Kendet E Perdorur Si Ne Foto

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shiten kendet e perdorur si ne foto me shume informacion mund te merrni duke telefonuar ne nr e meposhtem....
20/01/2021 14:23

Set Kolltuqesh

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet set kolltuqesh eshte nje tresh, nje dysh dhe dy tek ne gjendje shum te mire. cmimi 18.000 leke te reja...
19/01/2021 15:21

Shitet Guzhine 350 Cm

Tirana | Zone Periferike Shitet guzhinë 350 cm me aspirator lavaman mbajtese pjatash me bango të re. cmimi 45,000 leke te rejadhenbsp;...
19/01/2021 14:54

Shitet Kendi Megjithe Tavoline Mesi

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet kendi megjithe tavoline mesi . shitet kendi dhe tavolina . cmimi : 530 mije lek. gjendja shume e mire...
18/01/2021 12:57

Shiten 3 Divane Ne Gjendje Shume Te Mire .

Tirana | Zone Periferike Shiten 3 divane ne gjendje shume te mire . shiten divanet . 2 divanet gri me hapje cmimi : 170 mije lek . divani i kuq me hapje cmimi : 100 mije lek . ...
16/01/2021 13:01

Tirane, Blej Blej Mobilje Te Perdorura Si Dhoma Gjumi,kende,divane,guz

Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Blej mobilje te perdorura. nr kontakti : 0688857831 ...
16/01/2021 11:31

Shitet Kend Per Sallon Per Vetem 15.000 Leke

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet kend per sallon ,ngjyre bezge me permasa : 2.40 x1.70  me hapje. cmimi :150 mije leke te vjetra. ...
16/01/2021 09:25

Shitet Kuzhina 4 Meter Ne Gjendje Te Re.

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet kuzhina 4 meter ne gjendje te re. ngjyra: panadhe vishnje. kuzhina eshte si e re dhe shume pak e perdorur. gjendja duket edhe ne foto. me kontaktoni ne nr e meposhtem. faleminderit! . ...
15/01/2021 12:30

Shitet Kend Cilesor, Minibar Dhe Komo Per Femije

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Kendi i perdorur 3 vjet, i blere ne itali supercilesor vetem 50.000 leke (permasat 300x230). minibar cilesor, me ndricim te brendshem 20,000 leke (permasat 190x110x50) dhe komo per femije 5,000 leke ...
14/01/2021 19:31

Shitet Televizor 32inch

Elbasan | Qender Shitet tv e markes telefunken gjerman i sapo ardhur 150 euro i diskutueshem...
13/01/2021 16:47

Okazion Ekspres Me Bustina Gjendia A+++

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Okazion ekspres me bustina gjendia a+++ cmimet per secilen jane ne fotot e meposhtme se bashku me pajisjen. telefononi ne nr e meposhtem! faleminderit!...
13/01/2021 15:13

Shiten Mobiljet

Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Dhome gjumi mat italian e kompletuar. 500 mije leke. divane me mekanizem 3-3-1-1 550 mije leke. kend 2.50x2.20cm 250 mije leke ...
12/01/2021 15:49

Dyshek Tek 10 Cope

Tirana | Kamez/Paskuqan/Babrru Super oferte super gjendje ...
11/01/2021 16:00

Tavolina Te Modeleve Te Ndryshme

Tirana | Zone Periferike Bejme prodhimin dhe shitjen e ketyre modeleve tavolinave me shumice dhe pakice, me ngjyra si pas konbinimit tuaj.per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit....
11/01/2021 15:58

Kende Divane Me Porosi - Tirane

Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Kende divanesh te reja cope kamosh dhe sfungjer teper cilesor. permasat standarte 270x270 cmimi 350 mijlek te vjetra.bejme me porosi sipas deshires tuaj, shumllojshmeri ngjyrash instagram: kende_div...
08/01/2021 14:38

Komplete Tavolinash , Karrige Banaku

Durres | Plepa Pothuajse te reja! material cilesor italian dhe praktike! • 3 komplete tavolinash (1 me karrige te bardha dhe 2 me karrige gri) -> 16 500 lekë kompleti. • 5 karrige banaku (tavolin/banak falas ...
07/01/2021 19:50

Tavoline Zyre.

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet tavoline zyre ne forme l, shume pak e perdorur, marka "adore"....
07/01/2021 16:42

Shitet Kendi 2.70 X 2.70

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet kendi 2.70 x 2.70 . cmimi: 250 mije leke. - super gjendje. kendi eshte me permasa: 2.70m x 2.70m cmimi: 250 mije leke - me kontaktoni ne nr e telefonit. faleminderit!...
07/01/2021 15:24

Divane

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet divan tresh me hapje ne gjendje shum te mire cmimi 8000 leke te reja...
07/01/2021 15:04

Shitet Divan Tresh Me Hapje. Cmimi: 90 Mije Leke.

Tirana | Fresku/Linze Shitet divan tresh me hapje. cmimi: 90 mije leke. gjendja shume e mire. ...
07/01/2021 14:57

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim