Shiten mobiljet si ne fotot e meposhtme. Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake 08/09/2020 12:23 Post ID: 898


Pagesa 10,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 504

Per cdo informacion te metejshem me telefononi ne nr e meposhtem.

Anetari ID: 4

photo

Njoftimi ID: 898