Okazion EKSPRES ME BUSTINA GJENDIA A+++ Tirana

Mobilje dhe Elektroshtepiake 13/01/2021 15:13 Post ID: 886

10,000 Leke

  • Okazion EKSPRES ME BUSTINA GJENDIA A+++
  • Okazion EKSPRES ME BUSTINA GJENDIA A+++


Pagesa 10,000 Leke
Qyteti - Zona Tirana - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 254

Okazion EKSPRES ME BUSTINA GJENDIA A+++
Cmimet per secilen jane ne fotot e meposhtme se bashku me pajisjen.

Telefononi ne nr e meposhtem!
Faleminderit!

Anetari ID: 4

photo

Njoftimi ID: 886