Shitet kendi megjithe tavoline mesi Tirana

Mobilje dhe Elektroshtepiake 21/01/2021 17:44 Post ID: 839

53,000 Leke

  • Shitet kendi megjithe tavoline mesi


Pagesa 53,000 Leke
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 984

Shitet kendi megjithe tavoline mesi .
Shitet kendi dhe tavolina .
Cmimi : 530 mije lek.
Gjendja shume e mire

Anetari ID: 4

photo

Njoftimi ID: 839