Shiten 3 divane ne gjendje shume te mire . Tirana

Mobilje dhe Elektroshtepiake 16/01/2021 13:01 Post ID: 827

10,000 Leke

  • Shiten 3 divane ne gjendje shume te mire .
  • Shiten 3 divane ne gjendje shume te mire .
  • Shiten 3 divane ne gjendje shume te mire .
  • Shiten 3 divane ne gjendje shume te mire .
  • Shiten 3 divane ne gjendje shume te mire .


Pagesa 10,000 Leke
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 1267

Shiten 3 divane ne gjendje shume te mire .

Shiten divanet .
2 divanet gri me hapje cmimi : 170 mije lek .
Divani i kuq me hapje cmimi : 100 mije lek .

Anetari ID: 4

photo

Njoftimi ID: 827