Shitet tavoline buke me hapje dhe 4 karrige Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake 20/10/2020 15:58 Post ID: 725

50 Euro

  • Shitet tavoline buke me hapje dhe 4 karrige
  • Shitet tavoline buke me hapje dhe 4 karrige
  • Shitet tavoline buke me hapje dhe 4 karrige


Pagesa 50 Euro
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 416

Shitet tavoline buke me hapje dhe 4 karrige

Per cmimin e seciles me kontaktoni ne nr e tel.


Anetari ID: 4

photo

Njoftimi ID: 725