Shitet krevat spitali Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake 03/10/2020 13:05 Post ID: 6187

1,200 Euro

  • Shitet krevat spitali
  • Shitet krevat spitali
  • Shitet krevat spitali
  • Shitet krevat spitali
  • Shitet krevat spitali
  • Shitet krevat spitali


Pagesa 1,200 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 603

Shitet krevat spitali.

Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel.


Anetari ID: 2

photo

Njoftimi ID: 6187