Dhome gjumi Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake 18/09/2020 22:39 Post ID: 518

35,000 Leke

  • Dhome gjumi
  • Dhome gjumi
  • Dhome gjumi
  • Dhome gjumi


Pagesa 35,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 335

Shitet dhome gjumi e kompletuar
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 35.000 leke te reja
Per me shume informacion, me kontaktoni!

Anetari ID: 5

photo

Njoftimi ID: 518