Shitet Kend per sallon per vetem 15.000 leke Tirana

Mobilje dhe Elektroshtepiake 16/01/2021 09:25 Post ID: 4949

15,000 Leke

  • Shitet Kend per sallon per vetem 15.000 leke
  • Shitet Kend per sallon per vetem 15.000 leke


Pagesa 15,000 Leke
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 875

Shitet Kend per sallon ,ngjyre bezge me permasa : 2.40 x1.70 
Me hapje.
Cmimi :150 mije leke te vjetra.Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 4949