Shiten 2 krevate trecerek Tirana

Mobilje dhe Elektroshtepiake 04/01/2021 13:15 Post ID: 4279

50,000 Leke

  • Shiten 2 krevate trecerek
  • Shiten 2 krevate trecerek
  • Shiten 2 krevate trecerek
  • Shiten 2 krevate trecerek
  • Shiten 2 krevate trecerek
  • Shiten 2 krevate trecerek


Pagesa 50,000 Leke
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 970

Shiten 2 krevate treçerek ( Jo tek 120 me 190 ) me dysheke cilesi te mire , me hapje me mekanizem , te kompletuar çmimi i blerjes 90.000 leke shiten te dy 50.000 leke per arsye ndryshim arredimi 2 muaj te perdorur


Anetari ID: 3

photo

Njoftimi ID: 4279