Shitet televizor 32inch Elbasan

Mobilje dhe Elektroshtepiake 13/01/2021 16:47 Post ID: 3729

150 Euro

  • Shitet televizor 32inch


Pagesa 150 Euro
Qyteti - Zona Elbasan - Qender
Adresa Elbasan, Albania - Harta
Lexime 187

Shitet TV e markes TELEFUNKEN gjerman i sapo ardhur 150 euro i diskutueshem


Anetari ID: 3

photo

Njoftimi ID: 3729