Shitet kend cilesor, minibar dhe komo per femije Tirana

Mobilje dhe Elektroshtepiake 14/01/2021 19:31 Post ID: 24603

75,000 Leke

  • Shitet kend cilesor, minibar dhe komo per femije
  • Shitet kend cilesor, minibar dhe komo per femije
  • Shitet kend cilesor, minibar dhe komo per femije


Pagesa 75,000 Leke
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 97

Kendi i perdorur 3 vjet, i blere ne itali supercilesor vetem 50.000 leke (permasat 300x230). Minibar cilesor, me ndricim te brendshem 20,000 leke (permasat 190x110x50) dhe komo per femije 5,000 leke

Anetari ID: 6765

photo

Njoftimi ID: 24603