Komplete tavolinash , karrige banaku Durres

Mobilje dhe Elektroshtepiake 07/01/2021 19:50 Post ID: 24257

16,500 Leke

  • Komplete tavolinash , karrige banaku
  • Komplete tavolinash , karrige banaku
  • Komplete tavolinash , karrige banaku
  • Komplete tavolinash , karrige banaku


Pagesa 16,500 Leke
Qyteti - Zona Durres - Plepa
Adresa Durres, Albania - Harta
Lexime 60

Pothuajse te reja! Material cilesor italian dhe praktike!
• 3 komplete tavolinash (1 me karrige te bardha dhe 2 me karrige gri) -> 16 500 lekë kompleti.
• 5 karrige banaku (tavolin/banak falas nese nuk ndahen karriget) -> 60 000 leke secila.
Me kontaktoni per cdo detaj ne WhatsApp ose duke telefonuar ne nr.:

Anetari ID: 6600

photo

Njoftimi ID: 24257