Shiten mobiljet Tirana

Mobilje dhe Elektroshtepiake 12/01/2021 15:49 Post ID: 22610

900 Euro

  • Shiten mobiljet
  • Shiten mobiljet
  • Shiten mobiljet


Pagesa 900 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga 4 Deshmoret, Tirana, Albania - Harta
Lexime 133

Dhome gjumi Mat Italian e kompletuar.
500 mije leke.
Divane me mekanizem 3-3-1-1
550 mije leke.
Kend 2.50x2.20cm
250 mije leke

Anetari ID: 5949

photo

Njoftimi ID: 22610