Mobilje ne oferte Tirana

Mobilje dhe Elektroshtepiake 25/12/2020 08:11 Post ID: 20959

20,000 Leke

  • Mobilje ne oferte
  • Mobilje ne oferte
  • Mobilje ne oferte
  • Mobilje ne oferte


Pagesa 20,000 Leke
Qyteti - Zona Tirana - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania - Harta
Lexime 372

Oferta me e mir vjen per ju guzhina 2 metra 200 mij lek

Dhe 4 metra akrilik me te gjitha pajisjet 850 mij lek

Kemi dhoma gjumi 500 mij lek ngjyfen e zgjidhni si te doni
Bejme guzhina sipas vendit qe ju keni

Anetari ID: 5202

photo

Njoftimi ID: 20959