Tavolina te modeleve te ndryshme Tirana

Mobilje dhe Elektroshtepiake 11/01/2021 15:58 Post ID: 1836


Pagesa 2,000 Leke
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 681

Bejme prodhimin dhe shitjen e ketyre modeleve tavolinave me shumice dhe pakice, me ngjyra si pas konbinimit tuaj.

Per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit.


Anetari ID: 3

photo

Njoftimi ID: 1836