Set divanesh ne gjendje shume te mire. Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake 20/09/2020 13:03 Post ID: 18106

19,000 Leke

  • Set divanesh ne gjendje shume te mire.
  • Set divanesh ne gjendje shume te mire.
  • Set divanesh ne gjendje shume te mire.
  • Set divanesh ne gjendje shume te mire.


Pagesa 19,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 264

Ofroj divane ne gjendje shume te mire , ne total jane 4 divane , 2 divane jan tek , 1 eshte i madh me kapacitet per 3 persona , 1 eshte me i vogel per 2 persona.
Per me teper me kontaktoni.
Cmimi i diskutueshem.

Anetari ID: 3857

photo

Njoftimi ID: 18106