BLEJME MOBILJE TE PERDORURA Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake 14/09/2020 11:47 Post ID: 17803


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania - Harta
Lexime 155

BLEJME MOBILJE TE PERDORURA
DHOMAGJUMI.DOLLAPE .KENDE.DIVANE.KOLTUQE.GUZHINA GATIMI.MINI BERE. TAVOLINA NGRENIE.ETJ JU MIREPRESIN
TEL : OSE WATSAPP

Anetari ID: 3724

photo

Njoftimi ID: 17803