Shitet guzhine, frigorifer dhe lavatrice te perdorura Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake 15/10/2020 13:27 Post ID: 17773

45,000 Leke


Pagesa 45,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
Lexime 199

Shitēt guzhinë në gjendje të mirë me të gjitha pajisjet në gjendje pune vetëm 25000 lekë

Shitet frigorifer Ariston në gjendje pune vetem 5000 lekë

Shitet lavatriçe Candy Grand Q, 8kg, klasi I energjise A+ Si e re 15000 leke

Anetari ID: 3490

photo

Njoftimi ID: 17773