Mbajtese dysheku (zgare) Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake 17/09/2020 13:09 Post ID: 17747

8,000 Leke

  • Mbajtese dysheku (zgare)
  • Mbajtese dysheku (zgare)


Pagesa 8,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga llambi Bonata - Harta
Lexime 209

Shitet mbajtëse dysheku (zgarë), dopjo, king size 200 × 180, metalike, këmbë metalike (6 copë), strukturë metalike, ristela druri dopjo bambo natyrale, Është unike superortopedike, ardhur nga Italia. Në gjendje shumë të mirë, shumë pak e përdorur. Shitet për mospërputhje madhësie. Shitet me 1/3 e çmimit të blerjes. Çmimi 8,000 Lekë. Tiranë , Kombinat. Nr tel. .Anetari ID: 3689

photo

Njoftimi ID: 17747