Kondicioner Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake 05/09/2020 20:02 Post ID: 17311

5,000 Leke

  • Kondicioner


Pagesa 5,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 162

:
Bejm montime kondicioneri me cmime me te mira ne treg Cmimet e montimit Kondicioner 9 -12 - 40 mij lek nese materialet i kini vet pa materiale 80 mij lek Kondicioner 18 - 24 - 60 mij lek nese materialet i kini vet pa materiale 100mij lek Te interesuarit per me shum info kontakt ne nr Kemi dhe kindicioner ne shitie nga modelet me te njohura ne treg

Anetari ID: 3493

photo

Njoftimi ID: 17311