Shitet TV LED,SONY BRAVIA '40,FULL HD per 200 euro Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake 02/09/2020 15:13 Post ID: 17069

200 Euro

  • Shitet TV LED,SONY BRAVIA '40,FULL HD per 200 euro


Pagesa 200 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Tish Daia - Harta
Lexime 108

Shes televizor LED,SONY BRAVIA '40,FULL HD ne vlere 200 euro ne gjendje shume te mire.Mund te telefononi gjate dites per cdo informacion.Faleminderit.

Anetari ID: 3418

photo

Njoftimi ID: 17069