bufe kuzhine Durres

Mobilje dhe Elektroshtepiake 14/09/2020 15:02 Post ID: 16183

20,000 Leke

  • bufe kuzhine


Pagesa 20,000 Leke
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Rruga Taulantia, Durres, Albania - Harta
Lexime 421

kuzhina eshte shume pak e perdorur materiali spanjoll shume i mire , ngjyra e zeze me gri sic e shikoni ne foto

Anetari ID: 3102

photo

Njoftimi ID: 16183