Divane Tirana

Mobilje dhe Elektroshtepiake 07/01/2021 15:04 Post ID: 159

8,000 Leke

  • Divane


Pagesa 8,000 Leke
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 279

Shitet divan tresh me hapje
Ne gjendje shum te mire
Cmimi 8000 leke te reja

Anetari ID: 5

photo

Njoftimi ID: 159