Shitet Kendi 2.70 x 2.70 Tirana

Mobilje dhe Elektroshtepiake 07/01/2021 15:24 Post ID: 1250

25,000 Leke

  • Shitet Kendi 2.70 x 2.70
  • Shitet Kendi 2.70 x 2.70
  • Shitet Kendi 2.70 x 2.70


Pagesa 25,000 Leke
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 508

Shitet Kendi 2.70 x 2.70 . Cmimi: 250 mije leke.
-
Super gjendje.
Kendi eshte me permasa: 2.70m x 2.70m
Cmimi: 250 mije leke
-
Me kontaktoni ne Nr e telefonit.
Faleminderit!

Anetari ID: 4

photo

Njoftimi ID: 1250