KENDE DIVANE ME POROSI - TIRANE Tirana

Mobilje dhe Elektroshtepiake 08/01/2021 14:38 Post ID: 10084

300 Euro

  • KENDE DIVANE ME POROSI - TIRANE
  • KENDE DIVANE ME POROSI - TIRANE
  • KENDE DIVANE ME POROSI - TIRANE
  • KENDE DIVANE ME POROSI - TIRANE


Pagesa 300 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2229

Kende Divanesh Te Reja Cope Kamosh Dhe Sfungjer Teper Cilesor.
Permasat Standarte 270x270 Cmimi 350 Mijlek Te Vjetra.Bejme Me Porosi Sipas Deshires Tuaj, Shumllojshmeri Ngjyrash
Instagram: kende_divanesh_poni

Anetari ID: 1369

photo

Njoftimi ID: 10084