mobilje dhe elektroshtepiake

Shiten 2 Krevate Treçerek

Tirane | Zone Periferike Shiten 2 krevate treçerek ( jo tek 120 me 190 ) me dysheke cilesi te mire , me hapje me mekanizem , te kompletuar çmimi i blerjes 90.000 leke shiten te dy 50.000 leke per arsye ndryshim arredimi 2 m...
28/11/2020 16:31

Makine Larese

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet makine larese me shtypje te larte mp-hpw. makina esht e re. cmimi 8500 leke te reja ...
28/11/2020 16:21

Bufe Kuzhine

Durres | Qender Kuzhina eshte shume pak e perdorur materiali spanjoll shume i mire , ngjyra e zeze me gri sic e shikoni ne foto ...
27/11/2020 09:01

Super Oferte Kendesh

Tirane | Zone Periferike Super oferte kendesh me cmim te arsyeshem 30,000 me permasat standarte 280x280...
26/11/2020 14:42

Mobilje Ne Oferte

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Oferta me e mir vjen per ju guzhina 2 metra 200 mij lek dhe 4 metra akrilik me te gjitha pajisjet 850 mij lek kemi dhoma gjumi 500 mij lek ngjyfen e zgjidhni si te doni bejme guzhina sipas v...
26/11/2020 13:54

Kende Divane Me Porosi - Tirane

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Kende divanesh te reja cope kamosh dhe sfungjer teper cilesor. permasat standarte 270x270 cmimi 350 mijlek te vjetra.bejme me porosi sipas deshires tuaj, shumllojshmeri ngjyrash instagram: kende_div...
26/11/2020 07:36

Tirane, Blej Blej Mobilje Te Perdorura Si Dhoma Gjumi,kende,divane,guz

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Blej mobilje te perdorura. nr kontakti : 0688857831 ...
25/11/2020 14:24

Shiten 3 Divane Ne Gjendje Shume Te Mire .

Tirane | Zone Periferike Shiten 3 divane ne gjendje shume te mire . shiten divanet . 2 divanet gri me hapje cmimi : 170 mije lek . divani i kuq me hapje cmimi : 100 mije lek . ...
25/11/2020 12:57

Shitet Tavoline Buke Me Hapje Dhe 4 Karrige

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet tavoline buke me hapje dhe 4 karrige per cmimin e seciles me kontaktoni ne nr e tel. ...
24/11/2020 20:22

Bolier Baxi So 180 (i Përdorur)

Durres | Qender Kapaciteti 80 litra; çelik, 230 v ̴50/60 hz. i përdorur....
24/11/2020 13:35

Shitet Seti Me Tre Kolltuqe Dhe Tavoline Mesi

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Shitet seti me tre kolltuqe dhe tavoline me cmim 600 euro. seri perfshin nje kolltuk tek me permasa: 1.15 cm x 80 cm, kolltuk dysh me permasa: 1.82 cm x 80 cm, kolltuk tresh me permasa: 2.50 cm x 80 c...
23/11/2020 20:26

Shitet Kend Per Sallon Per Vetem 15.000 Leke

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet kend per sallon ,ngjyre bezge me permasa : 2.40 x1.70  me hapje. cmimi :150 mije leke te vjetra. ...
17/11/2020 19:53

Mobilie Parukerie

Fier | Qender Shes mobiliet e parukeris ...
17/11/2020 12:30

Kondrabufe Ne Shitje

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet kondrabufe ne gjendje shume te mire materiali mdf me lyerje gjatesia 2m e 45cm. cmimi 400 mije i diskutueshem. te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel. ...
16/11/2020 14:04

Blejme Mobilje Te Perdorura

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Blejme mobilje te perdorura dhomagjumi.dollape .kende.divane.koltuqe.guzhina gatimi.mini bere. tavolina ngrenie.etj ju mirepresin tel :0697112292 ose watsapp ...
16/11/2020 14:02

Shitet Guzhinë, Frigorifer Dhe Lavatriçe Të Përdorura

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Shitēt guzhinë në gjendje të mirë me të gjitha pajisjet në gjendje pune vetëm 25000 lekë shitet frigorifer ariston në gjendje pune vetem 5000 lekë shitet lavatriçe candy grand q, 8kg...
16/11/2020 13:56

Shiten Karrige Dhe Tavolina

Durres | Qender Shiten karrige jane 12 cope jeshile dhe gri.tavolina jane 2 cope. cmimi 4000 l copa nga 7500 l qe i kemi blere.jane me qese nga fabrika.arkitekti i lokalit llogariti me shume se c'duhet.mobileri arden...
08/11/2020 17:41

Shitet Tavoline Ngrenie

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Tavoline ngrenie me 6 karrige ngjyra bardhe e zi ,karriget tapiceri mikrofiber .permasat e mbyllur 1.20 me 80 ndersa e hapur 1.50. ...
02/11/2020 15:53

Okazion

Tirane | Zone Periferike 8 ulsee 1 banak 4 stola ...
30/10/2020 17:27

Shitet Krevat Spitali

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet krevat spitali.te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel....
30/10/2020 12:55

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim