kende me porosi

Shiten Sete Tavoline + 4 Karrige

Tirane | Fresku/Linze 🤩shiten sete tavoline + 4 karrige🤩🔔setet jane ne gjendje shume te miredhenbsp;🔔jane shume pak te perdorura pothuajse te reja🔔shiten per arsye te nje arredim tjeter te lokalit🔔jepen m...
04/08/2020 04:42

Shiten Paisje Per Lokale

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Shiten paisje per lokale ne gjendje shume te mireseti i pare 2 karrige + 1 tavolin jepet per vetem 100 mij lekdhenbsp;seti eshte ne gjendje shume te mire thuajse i pa perdorurdhenbsp;eshte nje mobilim...
02/08/2020 18:44

Shitet Koke Krevati Dopjo

Tirane | Zone Periferike Shitet koke krevati dopjo eshte super e shitet me cmim te mire e okaziondhenbsp;ndodhemi ne tirane.kontaktoni ne numrin e celularit....
01/08/2020 15:29

Shiten 3 Divane Ne Gjendje Shume Te Mire .

Tirane | Zone Periferike Shiten 3 divane ne gjendje shume te mire . shiten divanet . 2 divanet gri me hapje cmimi : 170 mije lek . divani i kuq me hapje cmimi : 100 mije lek . ...
01/08/2020 12:42

Kende Divane Me Porosi - Tirane

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Kende divanesh te reja cope kamosh dhe sfungjer teper cilesor. permasat standarte 270x270 cmimi 350 mijlek te vjetra.bejme me porosi sipas deshires tuaj, shumllojshmeri ngjyrash instagram: kende_div...
31/07/2020 18:39

Shitet Krevat Spitali

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet krevat spitali.te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel....
30/07/2020 20:28

Shitet Playstation3 Ps3 Me 2 Leva Dhe 6 Lojra

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet playstation 3 ne foto (origjinal i ardhur nga franca, pak i perdorur) me 2 controller/leva dhe 6 cd lojra: grand theft auto 5, call of duty, fifa 18, battlefield 4, assassin's creed 4, gran t...
30/07/2020 15:54

Tavolina Te Modeleve Te Ndryshme

Tirane | Zone Periferike Bejme prodhimin dhe shitjen e ketyre modeleve tavolinave me shumice dhe pakice, me ngjyra si pas konbinimit tuaj.per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit....
28/07/2020 14:55

Shiten Makina Qepse

Fier | Qender Shitet linje rrobaqepsie e kompletuar, 18 makina qepse si: lineare, syzator 3fish 4fish 5fish, dygjilpersh, travet, ekleme(makina e birave), makina qe vendos pulle, makina e precinave, hekur profesion...
22/07/2020 18:13

Bolier Baxi So 180 (i Përdorur)

Durres | Qender Kapaciteti 80 litra; çelik, 230 v ̴50/60 hz. i përdorur....
20/07/2020 15:15

Shitet Lavatrice Rex 6kg

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Lavatrice rex italiane 6kg klasi a+ ekonomike ne gjendje perfekte teknike dhe estetike garancia 6muaj ofrojme transport falas brenda tiranes cmimi eshte okazion: 110 euro...
20/07/2020 14:21

Shitet Lavatriçe Ariston

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet lavatriçe ariston 5 kg ne gjendje shum te mir pune. lavatriçja èshte mekanike e thjesht dhe nuk ka probleme me korentin dhe as me paketa elektronike, per me shume telefononi....
20/07/2020 14:15

Tirane, Blej Blej Mobilje Te Perdorura Si Dhoma Gjumi,kende,divane,guz

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Blej mobilje te perdorura. nr kontakti : 0688857831 ...
20/07/2020 12:30

Tavoline Mesi Per Sallone

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Tavolina ngjyre kafe, materiali dru, prodhim gjerman, e mirembajtur gati gati e re. ...
15/07/2020 11:55

Set Tavoline + Karige

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Set tavoline + 6 karige per ngrenie, ngjyre mjalti, materiali dru lisi. ne gjendje super te mirembajtura. ...
15/07/2020 11:52

Etazhier

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Etazhier, ne gjendje te mrekullueshme, ngjyre venge, kend per kristalier, me ndriçim. ...
15/07/2020 11:46

Shitet Kendi

Tirane | Zone Periferike Super oferta kendi 30,000 mije leke me permasa 280 me 280 kontaktoni ne numrin e celularit...
09/07/2020 11:10

Shitet Lavatrice Candy Ne Gjendje Shume Te Mire Pune.

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes -kapaciteti 5kg -cmimi 8.000 leke (te reja) -vendndodhja 21-dhjetori tirane tel/whatsapp +355 69 224 5323 ...
08/07/2020 09:36

Shitet Dollap Me Shina+krevat Tek

Tirane | Zone Periferike Dollap me shina + krevat tek. cmimi: 200 mije leke. nr tel: 0683312510 ...
26/06/2020 10:38

Shitet Tavoline Me 4 Karrige

Tirane | Zone Periferike Shitet tavoline me 4 karrige(pa hapje). cmimi: 9000 leke te reja....
25/06/2020 18:06

Shiten Mobilje

Berati | Qendra Librari tavoline tapet ...
25/06/2020 14:45

Shitet Kend Per Sallon Per Vetem 15.000 Leke

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet kend per sallon ,ngjyre bezge me permasa : 2.40 x1.70  me hapje. cmimi :150 mije leke te vjetra. ...
25/06/2020 10:35

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim