kende divanesh dhe tavolina per divane

Shitet Kend Per Sallon Per Vetem 15.000 Leke

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet kend per sallon ,ngjyre bezge me permasa : 2.40 x1.70  me hapje. cmimi :150 mije leke te vjetra. ...
11/04/2021 22:43

Shitet Lavatriçe Ariston

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet lavatriçe ariston 5 kg ne gjendje shum te mir pune. lavatriçja èshte mekanike e thjesht dhe nuk ka probleme me korentin dhe as me paketa elektronike, per me shume telefononi....
11/04/2021 20:33

Kende Divane Me Porosi - Tirane

Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Kende divanesh te reja cope kamosh dhe sfungjer teper cilesor. permasat standarte 270x270 cmimi 350 mijlek te vjetra.bejme me porosi sipas deshires tuaj, shumllojshmeri ngjyrash instagram: kende_div...
10/04/2021 22:39

Krevat Bebe Per Te Porsalindur Chipolino Close To Me

Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Shitet krevat per bebe te porsalindur, qe mund te vendoset ngjitur ne nivel me shtratin e prindit duke lehtesuar netet pa gjume. mund te ndryshohet lartesia, si edhe te ulet njera ane, i pajisur me 2 ...
10/04/2021 10:45

Tirane, Blej Blej Mobilje Te Perdorura Si Dhoma Gjumi,kende,divane,guz

Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Blej mobilje te perdorura. nr kontakti : 0688857831 ...
09/04/2021 19:18

Tavoline Zyre.

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet tavoline zyre ne forme l, shume pak e perdorur, marka "adore"....
09/04/2021 14:22

Mobilje Ne Oferte

Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Oferta me e mir vjen per ju guzhina 2 metra 200 mij lek dhe 4 metra akrilik me te gjitha pajisjet 850 mij lek kemi dhoma gjumi 500 mij lek ngjyfen e zgjidhni si te doni bejme guzhina sipas v...
08/04/2021 22:21

Shitet Krevat Spitali

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet krevat spitali.te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel....
07/04/2021 12:03

Shes Mobilje Te Perdorura Dhe Frigorifer Ne Gjendje Te Mire Dhe Funksi

Tirana | Fresku/Linze Kristalier 80 euro,frigorifer lg pa ngrirje 190euro,ngrires ocean nje muaj i perdorur 150 euro,tavoline rrumbullake me 4 karrige 250euro. ...
06/04/2021 13:00

Panel Diellor Me Tuba Vakumi.

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Super oferte 450€ vetem per pak ditË. ☀️kursim 100% energjise elektrike ☀️ panel diellor 200 litrosh. ☀️ i pajisur me 20 tuba vakumi (izolim termik perfekt) ☀️ panel kontrolli...
06/04/2021 08:20

Shiten Mobiljet

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Shiten mobiljet ne foto. tavoline ngrenie me 4 karrige etazher televizori dhe raft librash. 250 mije leke te vjetra. tel 0694503412...
05/04/2021 12:47

Bufe Kuzhine

Durres | Qender Kuzhina eshte shume pak e perdorur materiali spanjoll shume i mire , ngjyra e zeze me gri sic e shikoni ne foto ...
05/04/2021 12:13

Shitet Guzhinë, Frigorifer Dhe Lavatriçe Të Përdorura

Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Shitēt guzhinë në gjendje të mirë me të gjitha pajisjet në gjendje pune vetëm 25000 lekë shitet frigorifer ariston në gjendje pune vetem 5000 lekë shitet lavatriçe candy grand q, 8kg...
05/04/2021 12:08

Shiten Karrige Dhe Tavolina

Durres | Qender Shiten karrige jane 12 cope jeshile dhe gri.tavolina jane 2 cope. cmimi 4000 l copa nga 7500 l qe i kemi blere.jane me qese nga fabrika.arkitekti i lokalit llogariti me shume se c'duhet.mobileri arden...
03/04/2021 22:06

Shiten 3 Divane Ne Gjendje Shume Te Mire .

Tirana | Zone Periferike Shiten 3 divane ne gjendje shume te mire . shiten divanet . 2 divanet gri me hapje cmimi : 170 mije lek . divani i kuq me hapje cmimi : 100 mije lek . ...
03/04/2021 20:55

Boljer

Tirana | Fresku/Linze Boljer dush 10 kg nje jave i perdorur. sebashku me tubat perkates. ...
30/03/2021 21:02

Shiten 2 Krevate Treçerek

Tirana | Zone Periferike Shiten 2 krevate treçerek ( jo tek 120 me 190 ) me dysheke cilesi te mire , me hapje me mekanizem , te kompletuar çmimi i blerjes 90.000 leke shiten te dy 50.000 leke per arsye ndryshim arredimi 2 m...
25/03/2021 11:53

Shitet Dhomë Gjumi Okazion

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik ...
24/03/2021 12:56

Blejme Mobilje Te Perdorura

Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Blejme mobilje te perdorura dhomagjumi.dollape .kende.divane.koltuqe.guzhina gatimi.mini bere. tavolina ngrenie.etj ju mirepresin tel :0697112292 ose watsapp ...
23/03/2021 21:00

Shes Dollap 2 Kanatësh

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Dollapi eshte thuajse i ri. shume pak i perdorur dhe ne gjendje shume te mire. ...
14/03/2021 18:50

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim