dyshek

Shiten Sete Tavoline + 4 Karrige

Tirane | Fresku/Linze 🤩shiten sete tavoline + 4 karrige🤩🔔setet jane ne gjendje shume te miredhenbsp;🔔jane shume pak te perdorura pothuajse te reja🔔shiten per arsye te nje arredim tjeter te lokalit🔔jepen m...
13/08/2020 14:28

Shiten Paisje Per Lokale

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Shiten paisje per lokale ne gjendje shume te mireseti i pare 2 karrige + 1 tavolin jepet per vetem 100 mij lekdhenbsp;seti eshte ne gjendje shume te mire thuajse i pa perdorurdhenbsp;eshte nje mobilim...
12/08/2020 19:32

Shitet Kendi

Tirane | Zone Periferike Super oferta kendi 30,000 mije leke me permasa 280 me 280 kontaktoni ne numrin e celularit...
13/08/2020 12:48

Kondrabufe Ne Shitje

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet kondrabufe ne gjendje shume te mire materiali mdf me lyerje gjatesia 2m e 45cm. cmimi 450 mije i diskutueshem. te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel. ...
13/08/2020 00:50

Shitet Frigorifer Beko Pak I Perdorur , Ne Gjendje Perfekte.

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet frigorifer beko i perdorur ,ne gjendje perfekte....
09/08/2020 01:14

Pjesë Minibari Për Sallon Me Rafte Xhami

Vlore | Qender Mobilja ka permasat 193cm x 45 cm. ka nje kanate me siperfaqe xhami te dekoruar anesore, 5 ndarje te brendshme me 4 rafte xhami. poshte kanates ndodhen 2 sirtare. bashke me kete jane dhe 4 kembe inok...
08/08/2020 15:35

Dhome Gjumi

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet dhome gjumi e kompletuar ne gjendje shume te mire cmimi 35.000 leke te reja per me shume informacion, me kontaktoni!...
08/08/2020 14:13

Shitet Lavatrice Rex 6kg

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Lavatrice rex italiane 6kg klasi a+ ekonomike ne gjendje perfekte teknike dhe estetike garancia 6muaj ofrojme transport falas brenda tiranes cmimi eshte okazion: 110 euro...
07/08/2020 18:48

Shiten 3 Divane Ne Gjendje Shume Te Mire .

Tirane | Zone Periferike Shiten 3 divane ne gjendje shume te mire . shiten divanet . 2 divanet gri me hapje cmimi : 170 mije lek . divani i kuq me hapje cmimi : 100 mije lek . ...
06/08/2020 16:42

Shitet Kendi Megjithe Tavoline Mesi

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet kendi megjithe tavoline mesi . shitet kendi dhe tavolina . cmimi : 530 mije lek. gjendja shume e mire...
06/08/2020 10:45

Shiten 2 Krevate Treçerek

Tirane | Zone Periferike Shiten 2 krevate treçerek ( jo tek 120 me 190 ) me dysheke cilesi te mire , me hapje me mekanizem , te kompletuar çmimi i blerjes 90.000 leke shiten te dy 50.000 leke per arsye ndryshim arredimi 2 m...
06/08/2020 10:41

Shiten Mobiljet Si Ne Fotot E Meposhtme.

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Per cdo informacion te metejshem me telefononi ne nr e meposhtem....
05/08/2020 21:02

Tavolina Te Modeleve Te Ndryshme

Tirane | Zone Periferike Bejme prodhimin dhe shitjen e ketyre modeleve tavolinave me shumice dhe pakice, me ngjyra si pas konbinimit tuaj.per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit....
05/08/2020 20:50

Shitet Krevat Portativ

Kavaje | Qerret Shitet krevat portativ (bashke me dyshekun), prodhim importi, ne gjendje shume te mire. ...
04/08/2020 22:04

Shiten Dy Divane

Kavaje | Qerret Shiten dy divane ne gjendje shume te mire, pothuajse te paperdorur. cmimi eshte per dy divane bashke....
04/08/2020 21:59

Shitet Koke Krevati Dopjo

Tirane | Zone Periferike Shitet koke krevati dopjo eshte super e shitet me cmim te mire e okaziondhenbsp;ndodhemi ne tirane.kontaktoni ne numrin e celularit....
01/08/2020 15:29

Kende Divane Me Porosi - Tirane

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Kende divanesh te reja cope kamosh dhe sfungjer teper cilesor. permasat standarte 270x270 cmimi 350 mijlek te vjetra.bejme me porosi sipas deshires tuaj, shumllojshmeri ngjyrash instagram: kende_div...
31/07/2020 18:39

Shitet Krevat Spitali

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet krevat spitali.te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel....
30/07/2020 20:28

Shitet Playstation3 Ps3 Me 2 Leva Dhe 6 Lojra

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet playstation 3 ne foto (origjinal i ardhur nga franca, pak i perdorur) me 2 controller/leva dhe 6 cd lojra: grand theft auto 5, call of duty, fifa 18, battlefield 4, assassin's creed 4, gran t...
30/07/2020 15:54

Shiten Makina Qepse

Fier | Qender Shitet linje rrobaqepsie e kompletuar, 18 makina qepse si: lineare, syzator 3fish 4fish 5fish, dygjilpersh, travet, ekleme(makina e birave), makina qe vendos pulle, makina e precinave, hekur profesion...
22/07/2020 18:13

Bolier Baxi So 180 (i Përdorur)

Durres | Qender Kapaciteti 80 litra; çelik, 230 v ̴50/60 hz. i përdorur....
20/07/2020 15:15

Shitet Lavatriçe Ariston

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet lavatriçe ariston 5 kg ne gjendje shum te mir pune. lavatriçja èshte mekanike e thjesht dhe nuk ka probleme me korentin dhe as me paketa elektronike, per me shume telefononi....
20/07/2020 14:15

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim