🏡 divane me hapje

🕵 Online 4 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 

Mobilje Ne Oferte

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Oferta me e mir vjen per ju guzhina 2 metra 200 mij lek dhe 4 metra akrilik me te gjitha pajisjet 850 mij lek kemi dhoma gjumi 500 mij lek ngjyfen e zgjidhni si te doni bejme guzhina sipas v...
31/05/2021 19:21

Bufe Kuzhine

Durres | Qender Kuzhina eshte shume pak e perdorur materiali spanjoll shume i mire , ngjyra e zeze me gri sic e shikoni ne foto ...
23/05/2021 18:51

Shitet Guzhinë, Frigorifer Dhe Lavatriçe Të Përdorura

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Shitēt guzhinë në gjendje të mirë me të gjitha pajisjet në gjendje pune vetëm 25000 lekë shitet frigorifer ariston në gjendje pune vetem 5000 lekë shitet lavatriçe candy grand q, 8kg...
22/05/2021 11:11

Tavolina Te Modeleve Te Ndryshme

Tirane | Zone Periferike Bejme prodhimin dhe shitjen e ketyre modeleve tavolinave me shumice dhe pakice, me ngjyra si pas konbinimit tuaj.per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit....
22/05/2021 08:14

Karrige Me Rrota 4000

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Karrige me rrota eshte te perdour gjendje 5/5 0698238939 whatsapp ...
22/05/2021 07:37

Dyshek Tek 10 Cope

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru Super oferte super gjendje ...
22/05/2021 00:16

Shiten Karrige Dhe Tavolina

Durres | Qender Shiten karrige jane 12 cope jeshile dhe gri.tavolina jane 2 cope. cmimi 4000 l copa nga 7500 l qe i kemi blere.jane me qese nga fabrika.arkitekti i lokalit llogariti me shume se c'duhet.mobileri arden...
21/05/2021 15:36

Shitet Krevat Spitali

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet krevat spitali.te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel....
21/05/2021 13:09

Mobilje

Tirane | Komuna e parisit Tavoline buke druri me 6 karrige, gjendje e mire. ...
21/05/2021 12:37

Shiten Kendet Me Permas Dhe Cmime Te Ndryshme Cilesia Shume E Mire

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Kendi kafe 2.70x2.60cm cmimi:400 mije leke kendi gri 1.85x3.40cm cmimi:300 mije leke kendi zi 2.10x2.90cm cmimi:230 mije leke...
21/05/2021 10:28

Tavoline + Karrike Zyre

Tirane | Fresku/Linze Shitet tavoline + karrike per zyre! materiali laminat cilesia pare! punim dopjo strukture gjendje si e re (2 muaj e perdorur) cmimi i diskutueshem! kontakt ne inbox ...
21/05/2021 09:45

Tirane, Blej Blej Mobilje Te Perdorura Si Dhoma Gjumi,kende,divane,guz

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Blej mobilje te perdorura. nr kontakti : 0688857831 ...
20/05/2021 08:59

Shitet Kend Per Sallon Per Vetem 15.000 Leke

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet kend per sallon ,ngjyre bezge me permasa : 2.40 x1.70  me hapje. cmimi :150 mije leke te vjetra. ...
17/05/2021 23:18

Shiten Kendet E Perdorur Si Ne Foto

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shiten kendet e perdorur si ne foto me shume informacion mund te merrni duke telefonuar ne nr e meposhtem....
17/05/2021 16:25

Shitet Kend I Ri Kamoshi Permas 1.85x3.40cm Ose 1.85x2.25cm

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Kend i ri kamoshi me permas:1.85x3.40cm ose 1.85x2.25cm ...
17/05/2021 00:16

Bejm Guzhina Me Porosi ! Materiali Akrilik Italian Me Shkelqim.

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Bejm guzhina me porosi kapak italian te firmes abet laminat me filjale ne shume vende te europes. vijn me material akrilik me shkelqim permasa kapakut 2cm trashesi e veshur totalisht me plasti...
17/05/2021 00:12

Komplete Tavolinash , Karrige Banaku

Durres | Plepa Pothuajse te reja! material cilesor italian dhe praktike! • 3 komplete tavolinash (1 me karrige te bardha dhe 2 me karrige gri) -> 16 500 lekë kompleti. • 5 karrige banaku (tavolin/banak falas ...
15/05/2021 19:43

Shitet Tavoline Buke Me Hapje Dhe 4 Karrige

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet tavoline buke me hapje dhe 4 karrige per cmimin e seciles me kontaktoni ne nr e tel. ...
15/05/2021 18:38

Shiten 3 Divane Ne Gjendje Shume Te Mire .

Tirane | Zone Periferike Shiten 3 divane ne gjendje shume te mire . shiten divanet . 2 divanet gri me hapje cmimi : 170 mije lek . divani i kuq me hapje cmimi : 100 mije lek . ...
13/05/2021 18:29

Shitet Lavatriçe Ariston

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet lavatriçe ariston 5 kg ne gjendje shum te mir pune. lavatriçja èshte mekanike e thjesht dhe nuk ka probleme me korentin dhe as me paketa elektronike, per me shume telefononi....
12/05/2021 21:38

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim