🏡 blej mobilje te perdorura ble

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 

Tavoline + Karrike Zyre

Tirane | Fresku/Linze Shitet tavoline + karrike per zyre! materiali laminat cilesia pare! punim dopjo strukture gjendje si e re (2 muaj e perdorur) cmimi i diskutueshem! kontakt ne inbox ...
14/05/2021 21:04

Mobilje

Tirane | Komuna e parisit Tavoline buke druri me 6 karrige, gjendje e mire. ...
14/05/2021 14:45

Shitet Tavoline Buke Me Hapje Dhe 4 Karrige

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet tavoline buke me hapje dhe 4 karrige per cmimin e seciles me kontaktoni ne nr e tel. ...
14/05/2021 14:43

Shiten 3 Divane Ne Gjendje Shume Te Mire .

Tirane | Zone Periferike Shiten 3 divane ne gjendje shume te mire . shiten divanet . 2 divanet gri me hapje cmimi : 170 mije lek . divani i kuq me hapje cmimi : 100 mije lek . ...
13/05/2021 18:29

Shitet Lavatriçe Ariston

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet lavatriçe ariston 5 kg ne gjendje shum te mir pune. lavatriçja èshte mekanike e thjesht dhe nuk ka probleme me korentin dhe as me paketa elektronike, per me shume telefononi....
12/05/2021 21:38

Tirane, Blej Blej Mobilje Te Perdorura Si Dhoma Gjumi,kende,divane,guz

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Blej mobilje te perdorura. nr kontakti : 0688857831 ...
12/05/2021 19:36

Divane

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet divan tresh me hapje ne gjendje shum te mire cmimi 8000 leke te reja...
12/05/2021 15:32

Shitet Guzhinë, Frigorifer Dhe Lavatriçe Të Përdorura

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Shitēt guzhinë në gjendje të mirë me të gjitha pajisjet në gjendje pune vetëm 25000 lekë shitet frigorifer ariston në gjendje pune vetem 5000 lekë shitet lavatriçe candy grand q, 8kg...
12/05/2021 11:59

Shiten 2 Divan

Tirane | Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC Shiten 2 tresha me hapje dhe vend rrobash. cmimi: 130 mije leke. nr tel; 0683312510...
11/05/2021 23:11

Shiten Kendet E Perdorur Si Ne Foto

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shiten kendet e perdorur si ne foto me shume informacion mund te merrni duke telefonuar ne nr e meposhtem....
11/05/2021 23:09

Shiten Dysheke Super Cilesore Me Çmim Fabrike

Shkoder | Qender Shiten dyshek me cmimet me te mira ne treg... vin me super cilesi dhe jetegjatsi mbi gjithcka jane me cmimin te mire ne treg sepse jane me cmime fabrike.. ku cmimi dhe cilesia e dyshekeve esht lehtes...
11/05/2021 21:03

Shitet Kend 3 Meter Me 1.80cm.

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet kend 3 meter me 1.80cm. cmimi: 200 mije leke. me telefononi per me shume info....
11/05/2021 19:13

Kende Divane Me Porosi - Tirane

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Kende divanesh te reja cope kamosh dhe sfungjer teper cilesor. permasat standarte 270x270 cmimi 350 mijlek te vjetra.bejme me porosi sipas deshires tuaj, shumllojshmeri ngjyrash instagram: kende_div...
11/05/2021 10:05

Komplete Tavolinash , Karrige Banaku

Durres | Plepa Pothuajse te reja! material cilesor italian dhe praktike! • 3 komplete tavolinash (1 me karrige te bardha dhe 2 me karrige gri) -> 16 500 lekë kompleti. • 5 karrige banaku (tavolin/banak falas ...
11/05/2021 09:25

Bufe Kuzhine

Durres | Qender Kuzhina eshte shume pak e perdorur materiali spanjoll shume i mire , ngjyra e zeze me gri sic e shikoni ne foto ...
09/05/2021 13:48

Bilardo Garlando 5 Cop

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Ne gjendje pune perfekte me cmimet me te mira ne treg. pllaka origjinale grafit ofrojm nivelim dhe transport sipas kerkesave te klientit cmimet duke filluar nga 750 mij ...
09/05/2021 11:12

Dyshek Tek 10 Cope

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru Super oferte super gjendje ...
09/05/2021 09:51

Shitet Krevat Spitali

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet krevat spitali.te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel....
06/05/2021 19:05

Super Oferte Kendesh

Tirane | Zone Periferike Super oferte kendesh me cmim te arsyeshem 30,000 me permasat standarte 280x280...
06/05/2021 17:50

Shiten Kendet Me Permas Dhe Cmime Te Ndryshme Cilesia Shume E Mire

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Kendi kafe 2.70x2.60cm cmimi:400 mije leke kendi gri 1.85x3.40cm cmimi:300 mije leke kendi zi 2.10x2.90cm cmimi:230 mije leke...
06/05/2021 12:53

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim