televizore

Shes Laptop Workstation Dell Precision M4600

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet laptop dell workstation m4600 per punime grafike/arkitekture ideal per studentet e inxhinierise procesor i7-2640m 2.8ghz boost 3.2ghz ram 8gb karte grafike e dedikuar nvidia quadro1000m 2gb ...
27/11/2020 15:59

Playstation 5 Ne Shitje Brand New Ne Kuti

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Playstation 5 ne shitje brand new ne kuti te interesuarit ne whatsapp/cel cmimi i diskutueshem ...
26/11/2020 14:30

Laptop + Tablete. Lenovo Helix 2

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Tablete + laptop lenovo helix 2. tablete me laps wacom shume i sakte. -core i5 -4 gb ram -128gb ssd -ekran full hd -bateri e qendrueshme 3-5 ore ...
26/11/2020 14:10

Shitet Samsung S10 Plus

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Samsung s10 plus 8 ram 128 memorje europian me 2 sim card eshte ne gjendje akull te paster dhe funksjonale vetem ka ekranin pak te krisur, por nuk i ndikon fare ne perdorim me nje kllef te mir dhe xha...
24/11/2020 14:29

T9 Android Smart Tv Box 4gb Ram 32gb Memorie

Tirane | Kodra e Diellit I ri ne kuti nga fabrika, me i miri ne treg. t9 4gb 32gb | android smart tv box e ben televizorin tuaj ne vendin me relaksues qe ju mund te pushoni pas nje dite te gjate edhe te lodhshme. ofron nj...
21/11/2020 00:36

Shitet Hp

Tirane | Zone Periferike Shitet hp, gjendja super 17.3 incheshdd 700ram 4 gb.ne gjendje shume te paster. bashke me karikusin origjinal...
16/11/2020 18:18

Hp Psc 1315 All-in-one Printer I Perdorur

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe ram-maximum supported: 16mb printing technology: ink-jet printer functions: print,scanner,copier width: 16.8in height: 6.7in depth: 10.2in weight: 10.36 lbs operating system supports: ms wind...
16/11/2020 12:21

Laptop Hp 255 G6 3168 Ngw (thuajse I Ri)

Durres | Qender Windows 10 pro activated, 64-bit os, x64-based processor; processor amd e2-9000e, radeon r2 graphics, 1 mb cache, 4 compute cores 2c+2g, 1.50 ghz (up to 2ghz); 4gb ram (up to 8gb), 500 gb sata 5400 rp...
15/11/2020 08:16

Shitet Laptop Compaq Cq58 8gb Ram 750hdd 15.6

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Laptop compaq cq58 8gb ram 750hdd 15.6 cpu amd e 300 apu with radeon (tm)hd graphics 1.30ghz ram 8.00gb hdd 750 gb usb, hdmi, dvd, camera 135 euro cmim i pa diskutueshem, jo nderrime !...
13/11/2020 13:23

Shitet Ipad Noa I Porsa Ardhur Nga Gjermania

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet ipad noa i porsa ardhur nga gjermania eshte i ri i pa perdorur ne gjendje shume te rregullt....
12/11/2020 23:28

Shitet Lenovo Yoga 2 Pro Laptop

Tirane | Zone Periferike -cpu i5-4210u -1.70ghz 1600mhz 3mb-ram 8 gb ddr4-hdd 256 gb ssd-gpu hd540 4 gb-webcamera - usb 3.0 - hdmi-windows 10 pro 64 bit-scr 13 inch 4k touchscreen-bateria 3-4 ore !jo nderrime!garanci 6 muajdh...
12/11/2020 23:25

Shitet Apple Macbook Pro 15 Inch

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apple macbook pro 15 inch'' core 2 duo 2009model a1286hdd 250ram 4gbvram 256...
12/11/2020 23:23

Okazion Aparat Canon 1300d Plus 2 Lente

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Aparat fotografik canon eos 1300d ( plus dy lente ) aparati eshte ne gjendje shume te mirepasi eshte i paperdorur. lentet jane 18-55 mm dhe 75-300 mm. ne cmim perfshihet aparati, dy lentet, karikuesi...
12/11/2020 12:24

Shitet Iphone6s

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet iphone 6s 32 gb bateria eshte 100% pa fingerprint por butoni punon. ...
11/11/2020 20:48

Shitet Kompjuter Ne Gjendje Shume Te Mire Per 300 Euro.

Tirane | Komuna e parisit Shitet ekran kompjuteri eizo ,23 inch per 120 euro dhe kompjuter hp ,me te dhena shume te mira per 220 euro.te dyja se bashku mund te shiten gjithsej per 300 euro.per cdo informacion ju lutem telefono...
08/11/2020 17:50

Iphone 11 Pro

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Shitet iphone 11 pro 64 gb ngjyre i bardhe ne gjendje perfekte, vetem 3 jave i perdorur, shoqerohet me karikues dhe kufje origjinale, gjithashtu me faturen e blerjes dhe garancine ne dyqanin ku eshte ...
01/11/2020 22:46

Shes Ps4 Limited Edition

Tirane | Laprake Shes ps4 ne gjendje shm te mir me 3 leva dhe me 6 disqe. disqet jan ne gjendje shum te mir si dhe levat. shes per arsye mosperdorimi. playstationshitet me hdmi bashkangjitur. cmimi i diskutushem. ...
01/11/2020 22:14

Xbox One S (1tb) + 2 Leva + 4 Lojra

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo - xbox one s 1tb - 1 leve origjinale + 1 leve edicion special - lojrat: fifa 20, fifa 19, gta v, minecraft(kjo e fundit e instaluar ne menyre digjitale) - ne gjendje shume te mire! ...
31/10/2020 13:42

Okazion! Shitet Ps4 Me Leve Dhe 7 Lojra

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet ps4 original version me: nje leve red dead redemption 2 fifa 19 far cry 5 far cry new dawn fall out 4 fifa 20 (digital version) nba 2k20 (digital version) dy lojrat (fifa 20 dhe nba 2k...
28/10/2020 06:31

Pjese Kembimi Per Sprinter

Lushnje | Qender Pjese kembimi per sprinter ...
26/10/2020 15:54

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim