🏡 telefon 6 plus

🕵 Online 3 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje 

Shitet Televizor Marka Lg, Ekran Led

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Ne gjendje te mire, i pademtuar, 32inch. cmimi i diskutueshem ...
16/06/2021 12:22

Ram Ddr2 667 Mhz 1gb Desktop Pc

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Posedoj 2 ram ddr2 667 mhz 1gb secila per desktop pc. gjendja ne cilesi 10/10 . kosto : 10 € secila ...
11/06/2021 18:35

Shitet Kompjuter Gaming

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet kompjuteri gaming i perdorur shume pak . per te pare me teper rreth kompjuterit shikoni fotot qe kam vendosur . cmimi eshte shume i arsyeshem 140 mij lek t vjetra . te interesuarit te me kontak...
03/06/2021 14:18

Shes Smartphone Samsung Galaxy J7

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Samsung galaxy j7 (2017) me 5.5-inch full hd (1080p) display dhe lte cat6 support. ka procesor 1.6ghz octa-core exynos 7870, 3gb ram, 16gb storage. samsung galaxy j7 ka dy kamera 13-megapixel. ka bate...
26/05/2021 10:40

Pjese Kembimi Per Sprinter

Lushnje | Qender Pjese kembimi per sprinter ...
23/05/2021 10:00

Shitet Playstation 3 Slim 320gb

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Ps3 slim 320gb me dy leva i dixhitalizuar. lojerat i futen me 3-4 mij leke per loje . i blere ne kuti dhe i mbajtur perfekt. nuk ndihet fare ne punim ...
22/05/2021 12:38

Shitet Laptop Compaq Cq58 8gb Ram 750hdd 15.6

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Laptop compaq cq58 8gb ram 750hdd 15.6 cpu amd e 300 apu with radeon (tm)hd graphics 1.30ghz ram 8.00gb hdd 750 gb usb, hdmi, dvd, camera 135 euro cmim i pa diskutueshem, jo nderrime !...
22/05/2021 07:59

Shitet Xiaomi Redmi 6a

Tirane | Zone Periferike Shitet telefoni ne gjendje super16 gb me 2 gb ramekran 5.5 inc full hdkamera 13x5 megapixelbateri 3000 mha qe mban shumerrjeti 4g lteshenja minimale pordorimishoqerohet me karikues dhe kutitelefoni es...
19/05/2021 09:44

H96 Max 4gb Ram 64gb Memorie Android Smart Tv Box

Tirane | Kodra e Diellit H96 max 4gb ram 64gb android tv box i ri ne kuti nga fabrika, me i miri ne treg. h96 max android tv box i mundësuar nga rk3318 64bit cpu quad-core është android tv box më i mirë në përpun...
19/05/2021 08:15

Plotter

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shes plotter hp 500 ne gjendje shume te mire ...
17/05/2021 10:54

Okazion Iphone 6s 🤯

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Iphone 6s, 16gb, bateri 100%, touch id ok. cdo gje ne rregull...
15/05/2021 13:02

Laptop Dell Latitude E5450,e5470,e5270

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Laptope dell grada aaa 6 muaj garanci windows 10 pro na ndiqni per oferta https://www.facebook.com/albania.itech https://www.instagram.com/itech_albania/ itechalbania.al ...
12/05/2021 15:08

Okazion! Iphone 7 Ne Gjendje Te Shkelyqer!

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Iphone 7 i zi ne gjendje te shkelqyer, i perdorur vetem per pak kohe me shume kujdes. vjen bashke me kufjet dhe karikuesin e vet origjinal apple. cmimi 180 mije leke te vjetra....
12/05/2021 00:00

Sisteme Alarmi Profosionale

Elbasan | Zone Periferike Vendosim sisteme alarmi per shtepi zyra magazina dhe cdo ambient tjeter qe deshironi, sistemi permban 3 koka alarmi dhe 2 sensor dere ose dritarje, aparati alarmit esht dhe me bateri qe ne qoft se fik...
10/05/2021 14:53

Xiaomi Mi Essential

Tirane | Rruga Dritan Hoxha Shitet . cmini 30.000 leke , i diskutueshem. gjendja 10/10 i ri , dhe i pa perdorur asnjehere ...
06/05/2021 14:13

Makineri Per Tatuazhe

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Makineri per tatuazhe e re akoma ne kutine e saj e pa perdorur me 3 pistoleta gjilpera bojrat dhe cdo gje tjeter qe nevojitet ...
06/05/2021 13:30

Shes Iphone 8 Plus! 256 Gb Memorie!

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Iphone 8 plus gjendje 9/10 bateri 85% memorie 256 gb ngjyra gri e erret perdorur vetem nga 1 pronar cmimi i fundit 30.000 leke ...
06/05/2021 12:14

Okazion Pc E Kompletuar Per Bar Cafe (me Program Faturash) (gati Perpu

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio shitet okazion kompjuter kompletuar per lokal teksti: shitet okazion kompjuter i kompletuar per lokal me keto parametra 500 gb hdd ram 5 gb monitor hp 19" me usb program per bar kafe i licencuar k...
05/05/2021 07:38

Pjese Te Ndryshme Per Laptop

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Disponojme thuajse cdolloj pjese per laptop dhe kryejm cdo lloj servisi per ta. 1.hardisqe: hdd 120 gb hdd 160 gb hdd 250 gb hdd 320 gb hdd 500 gb hdd 1 tb hdd 2 tb 2.rame: (ddr,ddr2,ddr3)...
04/05/2021 15:33

Amplifikator Marka Fli 800watt Made In England

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Amplifike fli loaded fl800.4 800 watt vibe design e ardhur nga anglia . amplifikatori eshte ne gjendje shume te mire pune dhe eshte shume pak e perdorur. amplifikator Çmimi i arsyeshem...
30/04/2021 23:18

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim