samsung s10

Pjese Kembimi Per Sprinter

Lushnje | Qender Pjese kembimi per sprinter ...
10/04/2021 12:30

Xbox One S (1tb) + 2 Leva + 4 Lojra

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo - xbox one s 1tb - 1 leve origjinale + 1 leve edicion special - lojrat: fifa 20, fifa 19, gta v, minecraft(kjo e fundit e instaluar ne menyre digjitale) - ne gjendje shume te mire! ...
09/04/2021 22:53

Shes Laptopa Kumpjutera Te Ardhur Nga Zvicra

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shes laptopa kumpjutera te ardhur nga zvicra ne gjedje te mir kemi: core 2 i3 i5 i7 jane me bateri ne gjendje te mire, kompjuterat jane te formatuar dhe adapterat orgjinal ...
06/04/2021 22:30

Nintendo 3ds Xl + Lojra

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shes nintendo 3ds xl, ne gjendje shume te mire, nga pamja e jashtme, dhe nga programi, per perdorim personal, bashke me nje numer te madh lojrash( 19 lojra), dhe karikues ne gjendje te mire...
06/04/2021 17:15

Okazion Laptop Fujitsu Per Vetem 100 Euro

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Laptop fujitsu p701 12.1 inchintel core i5 2.50 ghzram 4 gbhard disk 320 gbbateri mban mbi 1 orekarikues origjinlal , maus dhurate100 euro068424520...
05/04/2021 20:55

Ps4

Korce | Qender Shitet  ps4 slim i ri me lojrat e funditcmimi 350 euro...
05/04/2021 17:41

Apple Iphone 12 Pro Max Black 256 Gb New, Sealed

Durres | Golem/Shkembi Kavajes All our products are brand new original comes with complete accessories, it works with any network provided in any country without contract and has 1 year international warranty and 6 month return po...
03/04/2021 12:41

Shitet Nintendo Wii

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet nintendo wii me wifi 8 lojra i kompletuar pak i perdorur cmimi 100 mij lek....
01/04/2021 20:37

Shitet Laptop Acer

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Laptop acer sapo ardhur nga zvicra:ram : 4gbmonitori : 15.6 inchhdd:250 gbcpu: intel dual core 2.25ghzshume i paster.transport ne cdo qytet.cmimi 165 mije lek....
27/03/2021 13:30

Shitet Laptop Compaq Cq58 8gb Ram 750hdd 15.6

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Laptop compaq cq58 8gb ram 750hdd 15.6 cpu amd e 300 apu with radeon (tm)hd graphics 1.30ghz ram 8.00gb hdd 750 gb usb, hdmi, dvd, camera 135 euro cmim i pa diskutueshem, jo nderrime !...
27/03/2021 01:58

Shitet Macbook Pro Viti 2012 250 Euro

Tirana | Kamez/Paskuqan/Babrru Shitet macbook pro intel i5 240 gb ssd viti 2012 karikues original vetem per 250 euro ...
23/03/2021 20:33

Shitet Kompjuter Acer I Ri Gameing

Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Acer tc-895-ua92 u ardhur nga amerika (i ri ) . cpu : intel i5-10400 gjenerata me e re ssd : 512 gb ram : 12gb ddr4 gpu : gtx 1650 4gb ddr6 model 2020 bluetooth + wifi windows 10 - 64 bit hap t...
14/03/2021 18:59

Shitet Pioneer Ddj1000 Me Valixhe Origjinale

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Shitet controller pioneer ddj1000 bashke me valixhe proel orgjinale, te dyja te reja, te perdorura vetem ne 4-5 evente. ...
27/02/2021 19:58

Xiaomi Mi Essential

Tirana | Rruga Dritan Hoxha Shitet . cmini 30.000 leke , i diskutueshem. gjendja 10/10 i ri , dhe i pa perdorur asnjehere ...
23/02/2021 18:35

Shiten Laptopet / Aksesore Elektronike

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shiten laptopet/ aksesoret e meposhtem:essentiel b smart'ultra 1401 14" core i5 1,6 ghz - ssd 32gb hdd 500 dhenbsp;ram4....packard bell i3 4 gb ram 500gb hard disk 17.3 led....asus amd e-450 4 gb ram ...
14/02/2021 11:11

Shitet Hp

Tirana | Zone Periferike Shitet hp, gjendja super 17.3 incheshdd 700ram 4 gb.ne gjendje shume te paster. bashke me karikusin origjinal...
31/01/2021 17:41

Bokse Audio Logitech

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Bokse audio logitech pure-fi anywhere speaker system. suporton te gjithe model iphone, ipod (me 10-pin dock connector) si dhe lidhje me cdo lloj pajisjeje permes jack 3.5 mm. zerim cilesor me bas te...
30/01/2021 12:09

Mini Gps Gjurmues

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Deshironi te dini vendodhjen e makines tuaj, te partnerit / partneres, punonjesve ose sendeve tuaja me vlere ne kohe reale ? keto jane pajisjet qe jua mundesojne tre modele te testuar paraprakisht...
17/01/2021 13:01

Kase Fiskale

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet kasa 200 mij lek i pa diskutieshem me te gjitha detyrimet e mbyllura e gatshme per tu riinstaluar ...
06/01/2021 12:23

Shitet Laptop

Tirana | Zone Periferike Shitet laptopdhenbsp;500 gb hdd4 gb ramgjendje shume te mire....
22/12/2020 20:52

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim