Shitet iPad Noa i porsa ardhur nga Gjermania Tirana

Kompjutera dhe Elektronike 12/11/2020 23:28 Post ID: 711

80 Euro

  • Shitet iPad Noa i porsa ardhur nga Gjermania
  • Shitet iPad Noa i porsa ardhur nga Gjermania
  • Shitet iPad Noa i porsa ardhur nga Gjermania


Pagesa 80 Euro
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 112

Shitet iPad Noa i porsa ardhur nga Gjermania
Eshte i ri i pa perdorur ne gjendje shume te rregullt.

Anetari ID: 4

photo

Njoftimi ID: 711